NaStyku.pl

U Pawula

Dla jednych 10 tys. zł to za dużo, dla innych milion zł to mało

PiS obcina kasę! Ups… jednak nie wszystkim

U Pawula
poniedziałek, 02 lipca 2018, 15:59
Byle szybko, byle jak, byle się przypodobać prezesowi. Gasząc jeden pożar, rządzący rozniecili kolejny, bo prawdziwe urwanie głowy będą teraz mieli prawnicy wojewodów.
Baner reklamowy ZSP im. E. Plater.

Kto się wstydzi Emilki?

U Pawula
czwartek, 28 czerwca 2018, 10:33
Czyżby włodarze szkoły, czyżby włodarze powiatu, który sprawuje nadzór nad szkołami ponadgimnazjalnymi, wstydzili się Emilii Plater? Czy to przeoczenie, czy może niedouczenie?
Jak się chce, to nawet na ośmiorniczkach można przyoszczędzić.

Bo oszczędzać trzeba umieć, no nie?

U Pawula
wtorek, 19 czerwca 2018, 00:31
Jakby kto jeszcze nie rozumiał, jak to dobrze, że dobra zmiana - wreście przyjszła - to ja może przykład dam, bo akurat mam dobry. Tu z niedaleczka, gdzie taka dupna dziura w ziemi jest, a obok niej miasto Bogatynia leży.
Zimna Wojna

Zimna wojna

U Pawula
wtorek, 12 czerwca 2018, 00:44
Chciałem bić brawo. Tylko komu? Klaskać do zalewanego napisami końcowymi ekranu? W sali było kilkanaście osób, zapaliło się światło... cisza, nikt nie wstawał. Wszyscy dostaliśmy końcową sceną w łeb. Pawlikowski „Zimną wojną” rozmontował nas na śrubki.
Wszystko przez to... mleko.

Mleko mi wykipiało

U Pawula
piątek, 01 czerwca 2018, 18:47
Mam problem z mlekiem. Konkretnie z trawieniem laktozy. Mam problem z pisem. Konkretnie z trawieniem karierowiczów i obłudników. Z mlekiem sobie radzę gotując budyń, który uwielbiam. Z pisem sobie nie radzę… zwłaszcza patrząc na budyń.
Antek Smykiewicz

Szał scenicznych ciał

U Pawula
piątek, 25 maja 2018, 09:37
Wystarczy, że X albo Y pojawi się raz, czy dwa w telewizorze, wystarczy że ich piosenkę puszczą w radio, jak motyl z dżdżownicy, tak oni z niepozornych, skromnych ludzi zamieniają się w bogów estrady i bez dwudziestu tysi nawet do nich nie podchodź!
Na spotkanie z parlamentarzystami PiS przyszło ok. 120 osób

Lemingi vs. pelikany

U Pawula
środa, 16 maja 2018, 08:59
Pelikany łykają wszystko... Że "piątka Morawieckiego" jest zajebista. Że Jarosław jest geniuszem i mężem stanu. Że polskie media są niemieckie. Że TVP Info jest profesjonalne i rzetelne... Że, że, że, ble, ble, ble...
Kolejny sukces, kolejne fajne zdjęcia pani starosty

Wielcy nieobecni

U Pawula
piątek, 11 maja 2018, 17:18
Dlaczego o nas - mieszkańców powiatu zgorzeleckiego „biją się” pracodawcy czescy i niemieccy, a nasze dwa największe i do tego państwowe zakłady pracy w powiecie mają nas w cycu?
Moment wejścia Polski do UE, 1 maja 2004 r.

Brawo ta „gupia” Unia!

U Pawula
piątek, 04 maja 2018, 16:49
14 lat temu byłem taki sam. Ani wyższy, ani grubszy, ani bardziej miły, ani mniej uśmiechnięty. Ani bardziej blond, ani bardziej cool. Ale 14 lat temu Polska była inna, Zgorzelec był inny.
Prof. Zbigniew Śliwiński

Gratulacje Profesorze

U Pawula
poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 01:08
Nie wiem ilu było ich wcześniej, ja żadnego nie pamiętam. Zbigniew Śliwiński pierwszym "belwederskim" profesorem w naszym mieście. Mój szczery podziw i gratulacje.